اخبار

1396/06/19
به لطف و یاری خداوند و همت کلیه عزیزان علمی و اجرایی ، و همچنین استقبال گسترده پژوهشگران گرامی کنفرانس بين المللي پژوهش هاي نوين در مديريت ، اقتصاد ، توانمندی صنعت جهانگردی در توسعه با موفقیت اجرا گردید.


 به لطف و یاری خداوند و همت کلیه عزیزان علمی و اجرایی ، و همچنین استقبال گسترده پژوهشگران گرامی "کنفرانس بين المللي پژوهش هاي نوين در مديريت ، اقتصاد ، توانمندی صنعت جهانگردی در توسعه" با موفقیت اجرا گردید.
در این کنفرانس پس از خوش آمدگویی توسط جنای آقای عبدالاحد برادران خلخالی قائم مقام محترم موسسه آموزش عالی شاندیز و دبیر کل کنفرانس  ، پروفسور سید حسن علم الهدائی ریاست محترم پارک علم وفناوری خراسان و دبیر علمی کنفرانس ، دکتر محمد حسین کریم دانشیار دانشگاه خوارزمی تهران ، دکتر gorgun ozgur از دانشگاه استانبول آیدین به همراه سرکار خانم دکتر مهدیه آقازاده ، مهندس بهروز فروتن بنیانگذار شرکت بهروز و کارآفرین نمونه کشوری به سخنرانی پرداختند. در انتها جناب دکتر محسن خلیجی ریاست موسسه آموزش عالی شاندیز و ریاست کنفرانس ضمن تقدیر از شرکت کنندگان و مهمانان گرامی دستاورهای همایش را ارائه نمودند.
در ادامه برنامه مقالات شفاهی در سه پنل تخصصی ارائه گردیدند. در مراسم اختتامیه کنفرانس نیز از مقالات برتر و اعضای کمیته علمی تقدیر به عمل آمد.
امیدواریم که این رویداد علمی بتواند بازخورد مناسب را برای کلیه شرکت کنندگان فراهم نموده باشد و راهی بسوی پیشرفت برای پژوهشگران کشور عزیزمان روشن کرده باشد.

 


1396/06/13
جهت مشاهده برنامه زمانبندی ارائه مقالات شفاهی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


 جهت مشاهده برنامه زمانبندی روی لینک زیر کلیک نمایید.

توضیحات :
- ارائه مقالات شفاهی در موسسه آموزش عالی شاندیز برگزار خواهد گردید.
- ارائه شفاهی از ساعت 16 شروع و در ساعت 18 به پایان می رسد.
- سرویس ایاب و ذهاب از محل برگزاری (پارک علم و فناوری خراسان) تا محل پذیرایی ناهار و سپس به محل ارائه شفاهی مقالات (موسسه آموزش عالی شاندیز) مهیاست.

آدرس موسسه آموزش عالی شاندیز :

مشهد، انتهای بلوار وكیل آباد، كیلومتر 3 محور شاندیز، مدرس 5 (بلوار دانشگاه)، دانشگاه 10 ، موسسه آموزش عالی شاندیز

1396/06/12
جهت مشاهده کروکی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


 جهت مشاهده کروکی محل برگزاری و دیگر نقشه ها فایل زیر را دانلود نمایید.
 


توضیحات:
1- سرویس ایاب و ذهاب از محل میدان آزادی (نبش آزادی 15) تا پارک علم و فناوری طبق ساعات اعلام شده در اطلاعیه 12 مهیا می باشد .
2- برنامه طبق اطلاعیه 13 از 9 صبح الی 14 در محل پارک علم و فناوری برگزار خواهد گردید.
3- پس از اتمام مراسم در پارک علم و فناوری ، جهت صرف ناهار باید به تالار رستوران سدروس واقع در جاده شاندیز مراجعه شود. بهترین مسیر راه شهرک صنعتی به سمت شاندیز می باشد که کروکی در فایل بالا موجود است . **سرویس ایاب و ذهاب مهیاست**
4- پس از صرف ناهار علاقه مندان به شنیدن مطالب علمی مقالات شفاهی کنفرانس باید به موسسه آموزش عالی شاندیز مراجعه نمایید . پژوهشگرانی که مقاله آنها بصورت سخنرانی پذیرفته شده و در برنامه سخنرانی قرار دارند باید در موسسه جهت ارائه شفاهی مقاله خود حضور یابند.
**سرویس ایاب ذهاب از محل تالار سدروس به موسسه شاندیز مهیا می باشد**

1396/06/10
جزئیات برنامه برگزاری کنفرانس در ادامه مطلب ...


 جزئیات برنامه برگزاری کنفرانس را از لینک زیر دانلود نمایید.

برنامه همایش

توجه :
- خواهشمندست شرکت کنندگان گرامی ، طبق برنامه اعلامی در روز کنفرانس حضور یابند.
- ریز برنامه های سخنرانی مقالات پنل ها ، روز شنبه مورخه 11 شهریور ماه 96 از طریق وب سایت اعلام می گردد.
- جهت اسکان به اطلاعیه شماره 11 ، اعلام شده در صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید.

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر