اخبار

1396/08/16
با توجه به اینکه فرستادن مقاله برای کنفرانس و بعد یک نسخه کامل‌تر برای ژورنال در دنیای آکادمیک کاملا مرسوم است


 با توجه به اینکه فرستادن مقاله برای کنفرانس و بعد یک نسخه کامل‌تر برای ژورنال در دنیای آکادمیک کاملا مرسوم است ، این امکان برای شرکت کنندگان کنفرانس فراهم گردیده است.
نویسندگان محترمی که تمایل به چاپ مقاله در مجلات معتبر علمی پژوهشی داخلی و مجلات بین المللی دارای ایندکس های SCOPUS,ISI دارند می توانند مقاله خود را به کنفرانس ارسال نموده و طبق فرآیندی که یک هفته مانده به برگزاری کنفرانس اعلام خواهد گردید نسبت به چاپ مقاله خود اقدام نمایند.

مجلات در 2 دسته خواهند بود :
1- مجلات داخلی : مجلات علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم 
، همچنین مجلات علمی تخصصی
2- مجلات بین الملی : مجلات دارای ایندکس های معتبر ISI,SCOPUS,...

1396/07/30
نتایج داوری هر مقاله ، حداکثر ۱۰ روز پس از ثبت در سایت ، اعلام می شود. پژوهشگران محترم می توانند به سامانه کاربری خود مراجعه و نتیجه داوری مقاله خود را مشاهده نمایند.


نتایج داوری هر مقاله ، حداکثر ۱۰ روز پس از ثبت در سایت ، اعلام می شود. پژوهشگران محترم می توانند به سامانه کاربری خود مراجعه و نتیجه داوری مقاله خود را مشاهده نمایند.

1396/07/30
به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند با تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیرخانه ، آندسته از پژوهشگرانی که امکان حضور در روز برگزاری همایش را ندارند...


  به اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیرخانه اجرایی ، آندسته از پژوهشگرانی کهامکان حضور در روز برگزاری همایش را ندارند ،بعد از برگزاری  اصل گواهی پذیرش مقاله و سی دی مجموعه مقالات به صورت رایگان به آدرسی که در هنگام ثبت نام درج شده است ارسال خواهد گردید، لذا خواهشمند است شرکت کنندگان در هنگام ثبت نام آدرس پستی را دقیق وارد نمایند.
همچنین با توجه به تماس مکرر بسیاری از پژوهشگران گرامی، دبیرخانه آمادگی دارد به پژوهشگرانی که مایل به دریافت گواهی پذیرش مقاله پیش از برگزاری هستند، مدارک لازم را برای ایشان صادر و ایمیل نماید.

 1396/07/29
انواع مقالات ذیل که در راستای محورهای کنفرانس باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت...


    انواع مقالات ذیل که در راستای محورهای کنفرانس باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت: 

1) مقالات علمی-پژوهشی 
2) مقالات علمی-ترویجی (مروری)
3) مطالعات موردی 
4) مقالات یا گزارش های تحلیلی-انتقادی 
5) طرح های تحقیقاتی

صفحه اولصفحه قبل12 صفحه بعدصفحه آخر