اخبار

1396/06/19
به لطف و یاری خداوند و همت کلیه عزیزان علمی و اجرایی ، و همچنین استقبال گسترده پژوهشگران گرامی کنفرانس بين المللي پژوهش هاي نوين در مديريت ، اقتصاد ، توانمندی صنعت جهانگردی در توسعه با موفقیت اجرا گردید.


 به لطف و یاری خداوند و همت کلیه عزیزان علمی و اجرایی ، و همچنین استقبال گسترده پژوهشگران گرامی "کنفرانس بين المللي پژوهش هاي نوين در مديريت ، اقتصاد ، توانمندی صنعت جهانگردی در توسعه" با موفقیت اجرا گردید.
در این کنفرانس پس از خوش آمدگویی توسط جنای آقای عبدالاحد برادران خلخالی قائم مقام محترم موسسه آموزش عالی شاندیز و دبیر کل کنفرانس  ، پروفسور سید حسن علم الهدائی ریاست محترم پارک علم وفناوری خراسان و دبیر علمی کنفرانس ، دکتر محمد حسین کریم دانشیار دانشگاه خوارزمی تهران ، دکتر gorgun ozgur از دانشگاه استانبول آیدین به همراه سرکار خانم دکتر مهدیه آقازاده ، مهندس بهروز فروتن بنیانگذار شرکت بهروز و کارآفرین نمونه کشوری به سخنرانی پرداختند. در انتها جناب دکتر محسن خلیجی ریاست موسسه آموزش عالی شاندیز و ریاست کنفرانس ضمن تقدیر از شرکت کنندگان و مهمانان گرامی دستاورهای همایش را ارائه نمودند.
در ادامه برنامه مقالات شفاهی در سه پنل تخصصی ارائه گردیدند. در مراسم اختتامیه کنفرانس نیز از مقالات برتر و اعضای کمیته علمی تقدیر به عمل آمد.
امیدواریم که این رویداد علمی بتواند بازخورد مناسب را برای کلیه شرکت کنندگان فراهم نموده باشد و راهی بسوی پیشرفت برای پژوهشگران کشور عزیزمان روشن کرده باشد.

 


نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !